Підтримка підопічних КУ Центр надання соціальних послуг

Дата: 21.03.2022 16:09

В цей нелегкий для жителів Шаргородської громади час вкрай важливо підтримувати один одного. Багато людей, які знаходяться в складних життєвих умовах та  найбільше потребують допомоги, наразі дуже потребують підтримки.

Завдяки згуртованій роботі аграріїв та підприємців Шаргородщини, Всесвітньої благодійної місії «Карітас-Спес Україна», релігійної громади «Джерело надії» християнської церкви м.Жмеринка, Центру тимчасового розміщення біженців, КУ Центр надання соціальних послуг та просто небайдужих людей, проводиться збір продуктів харчування для  надання допомоги найменш захищеним категоріям населення з числа одиноких громадян похилого віку, переміщених осіб, сімей, які знаходяться у складних життєвих обставинах.

18 березня 2022 року продуктові набори від Шаргородської міської ради отримали 72 громадян – жителів  м.Шаргород, с.Гибалівка, с.Слобода-Шаргородська, які перебувають у складних життєвих обставинах і є підопічними комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Шаргородської міської ради.

Продуктові набори були сформовані та рознесені по домівках працівниками КУ Центр надання соціальних послуг.

В інших населених пунктах громади забезпеченням продуктовими наборами вразливих груп населення займаються їх старости.

Дуже приємно, що в наш нелегкий час, існують такі люди, які завжди готові надати допомогу іншим.

Тримаймося! Разом до перемоги!

КУ Центр надання соціальних послуг