Оновлено "Банк одягу" для внутрішньо-переміщених осіб, які проживають в Шаргородській громаді

Дата: 22.03.2022 10:43

Оновлено наш імпровізований "банк одягу" для потребуючих, який  створено у Шаргородській громаді на базі  Центру розміщення внутрішньо-переміщених осіб. Всі речі систематизовані за віком та статтю.

Більшість переселенців залишили все, що мали на своїй малій батьківщині: Харків, Суми, Херсон, Київ... В цих трьох крапках - страшний перелік знищених домівок, скалічених доль і великих потреб у допомозі.

Дякуємо  колегам-працівникам міської ради та небайдужим містянам за те, що долучилися до гарної справи та поділилися з нужденними.

На даний час адміністраторами  на віддалених робочих місцях та працівниками Центру надання соціальних послуг  збирається інформація, щодо потреби  у одязі та речах серед внутрішньо-переміщених осіб.

Всі ті, хто потребують одягу та взуття, прохання звертатися  у Центр з розміщення внутрішньо-переміщених осіб.
Тел: 067 329 71 04.