Адвокат системи безоплатної правової допомоги консультує у приміщенні ЦНАП Шаргородської міської ради

Дата: 25.03.2022 11:18

Адвокат Кузіна Ірина Вадимівна, яка співпрацює із системою безоплатної правової допомоги Міністерства юстиції України, розпочала прийом громадян у приміщенні Центру надання адміністративних послуг Шаргородської міської ради (вул. Героїв Майдану, 222).

Безкоштовну консультацію з правових питань можуть отримати:

• внутрішньо переміщені особи;
  • люди з інвалідністю;
  • люди з низьким доходом;
  • неповнолітні;
  • постраждалі від домашнього насильства;
  • учасники бойових дій;
  • підозрювані та обвинувачені у кримінальних провадженнях, затримані особи (родичі в їхніх інтересах),
  • інші пільгові категорії осіб (відповідно до встановлених законом критеріїв).

Консультації надаються за законодавством України, за міжнародним правом (у галузі прав людини та з міжнародного гуманітарного права), а також із деяких питань тимчасового захисту в іноземних країнах.

Окрім того, адвокат Ірина Кузіна допомагає повідомити компетентні органи України про воєнні злочини країни-агресора та подати докази (відео-, фото- матеріали та пояснення):

• пошкодження об'єктів цивільної інфраструктури;
  • поранення цивільних осіб;
  • пересування окупантів, пошкодження та ведення бойових дій у житлових кварталах;
  • захоплення/пограбування вашого майна;
  • пошкодження медичного транспорту та позбавлення доступу до медичної допомоги;
  • фізичного насилля, позбавлення волі цивільного населення окупантом;
  • використання окупантом цивільного одягу, одностроїв та військових емблем противника;
  • використання цивільної інфраструктури з військовою метою під прикриттям цивільних тощо.

Час роботи: 9-00 – 17-00 год. (врахуйте можливість відсутність адвоката на робочому місці через необхідність виїздів), з понеділка по п’ятницю.

Контакти: тел. 050-965-11-86, kuzina1751@gmail.com

Також Шаргородське бюро правової допомоги знаходиться за адресою: вул. Героїв Майдану, 252, 2 поверх. тел. (04344) 2 12 28; 0 800 213 103

Більше інформації на сайті https://www.legalaid.gov.ua

Надаються консультації онлайн.