Шаргородська громада відправила гуманітарний вантаж для потреб Збройних Сил України

Дата: 25.03.2022 15:55

Сьогодні, 25 березня, до одного з регіонів України, де наразі ведуться активні бойові дії, Шаргородщина направила гуманітарний вантаж. Наша громада не вперше направляє допомогу на передову.

До збору даної допомоги долучились мешканці громади та благодійники.

Сьогодні для потреб наших військових, які захищають Україну від російського ворога відправлено: продукти харчування (овочі, крупи, олію, м’ясні тушонки, соски, масло, хліб, печиво тощо), маскувальні сітки, електрогенератори, акумулятори, газові комплекти, принтер, світлодіодні стрічки, лампочки, ліхтарі тощо.

Шаргородська міська рада висловлює щиру вдячність усім, хто долучився до збору допомоги нашим захисникам. Такі добрі справи вкотре переконують, що шаргородці готові робити все необхідне, аби допомагати ЗСУ та дочекатись оборонців України додому живими та неушкодженими!

Слава Україні!