Допомога багатодітним та малозабезпеченим сім’ям

Дата: 28.03.2022 15:08

В досить важкий для країни час  особливо  потерпають від  скрутного матеріального становища багатодітні, малозабезпечені сім`ї та сім`ї, які опинились у складних життєвих обставинах. Міська влада постійно турбується про такі сім’ї.

Завдяки допомозі, наданій жителями громади та благодійниками, на даний час така робота проводиться активніше.

У Шаргородській громаді  роздано гуманітарну допомогу багатодітним сім`ям  та сім`ям, які опинились в складних життєвих обставинах. Окремі члени родин отримали допомогу безпосередньо у міській раді, іншим її було передано через старостів старостинських округів.

Люди продовжують звертатись, є постійний попит на взуття та верхній одяг. По мірі надходження гуманітарної допомоги до міської ради, робота по соціальній підтримці сімей продовжуватиметься.