Робота, направлена на турботу про тимчасово переміщених осіб, перебуває на постійному контролі міської влади

Дата: 29.03.2022 16:03

Роботу щодо розміщення тимчасово переміщених осіб на території Шаргородської територіальної громади у нас було розпочато з перших днів повномасштабного вторгнення росії на територію України.

З часом, перед громадою, в цьому напрямку роботи,  постали нові виклики та завдання.

Сьогодні, 29 березня, посадові особи міської ради, старости старостинських округів, працівники ЦНАПу та адміністратори взяли участь у відповідній онлайн-нараді.

Під час проведення даного заходу було піднято ряд важливих питань, серед них: розселення тимчасово переміщених осіб (ТПО); пошук середньострокового та довгострокового житла для ТПО;  робота спеціальних електронних реєстрів та ресурсу «Прихисток»; визначення проблемних аспектів обсягу компенсації за проживання внутрішньо переміщених осіб  тощо.

В ході наради, усі учасники мали можливість задати спікерам питання та отримати на них детальні відповіді.

Робота щодо соціального захисту та піклування про тимчасово переміщених осіб в Шаргородській громаді продовжується.