До громади продовжує надходити гуманітарна допомога з-за кордону

Дата: 29.03.2022 16:56

Міська рада висловлює щиру подяку благодійникам з Іспанії, які надіслали для Шаргородської територіальної громади гуманітарну допомогу.

Продукти харчування, медичні препарати, одяг та багато іншого…. Усе це буде розсортовано та передано нашим захисникам, які боронять Україну від російського ворога, а також тимчасово переміщеним особам, які наразі проживають в нашій громаді.

Вдячні також усім, хто долучився до цієї благодійної справи, робив усе можливе, аби сьогоднішня доставка гумвантажу відбулась.

Серед наданої допомоги можна побачити надзвичайно багато дитячих малюнків, які символізують підтримку, мир та єдність дружніх народів.

Дорогі діти Іспанії! Ваша ініціатива є особливо зворушливою! Кожен з Вас на фото може знайти свій малюнок, а нам вони надаватимуть крила та  наснагу ще більше працювати задля перемоги.

Все буде Україна!