Благоустрій та санітарне очищення територій населених пунктів Шаргородської міської територіальної громади в рамках щорічних акцій «За чисте довкілля» та «Подільська весна-2022»

Дата: 30.03.2022 14:13

Шановні громадяни, керівники установ та організацій, старости старостинських округів та адміністратори!

Громадськість все більше усвідомлює, що проблеми санітарної очистки району, в тому числі благоустрою території населених пунктів - наші спільні проблеми, і тільки об’єднавши зусилля та мобілізувавши увесь наявний ресурс, ми можемо досягти відчутних результатів у цьому напрямку.

З метою поліпшення навколишнього природного середовища, забезпечення утримання територій населених пунктів Шаргородської міської територіальної громади  у належному санітарному стані після зимового періоду, збереження і утримання  об'єктів загального користування та створення умов, сприятливих для життєдіяльності населення,  в громаді розпочинається щорічна  місячна  акція (з 1 квітня 2022 року), з санітарної очистки територій «За чисте довкілля» та екологічна акція «Подільська весна – 2022».

В ході проведення акцій необхідно звернути увагу на:

• ліквідацію несанкціонованих, стихійних сміттєзвалищ твердих побутових відходів;
  • упорядкування, згідно Закону України «Про відходи», паспортизованих місць видалення твердих побутових відходів;
  • упорядкування меморіальних комплексів, братських могил, кладовищ, історичних пам’яток;
  • очистку прибудинкових територій, територій, прилеглих до бюджетних установ;
  • очистку територій, прилеглих до місць масового перебування та відпочинку населення;
  • проведення озеленення територій;
  • очищення придорожніх смуг автомобільних доріг,  прибережних смуг біля річок, ставків та інших водойм;
  • проведення санітарного очищення на територіях, які відносяться до природно-заповідного фонду.

Просимо всіх громадян Шаргородської міської територіальної громади прийняти участь у вищевказаних акціях.

Давайте разом наведемо лад та порядок в нашому домі та будемо протягом року підтримувати його в належному стані.

Відділ житлово-комунального

господарства та екології