Інформація про роботу з розміщення тимчасово переміщених осіб на території Шаргородської територіальної громади станом на 02 квітня 2022 року

Дата: 02.04.2022 09:38

Станом на 02 квітня 2022 року до Шаргородської територіальної громади прибула 4141 особа з числа тимчасово переміщених осіб.

Наразі в громаді проживає 2242 особи, з них 694 - діти. Переважна більшість тимчасово переміщених осіб проживає в домогосподарствах жителів Шаргородщини.

Міська рада звертається до усіх небайдужих шаргородців! Все більше українців потребують нашої підтримки та допомоги! Тому, хто має можливість надати  в користування житло безкоштовно чи в оренду для переселенців відгукніться!

Контактний телефон Шаргородського Центру з розміщення внутрішньо-переміщених осіб: 067 329 71 04 (цілодобово).