Робоча нарада з питань складання актів обстеження умов проживання в Шаргородській територіальній громаді ВПО

Дата: 05.04.2022 09:04

Сьогодні, 04 квітня 2022 року, в залі засідань  відбулась робоча нарада з посадовими особами міської ради, відповідальними за складання актів обстеження умов проживання в Шаргородській територіальній  громаді внутрішньо переміщених осіб.

В режимі zoom-зв’язку участь в нараді також взяли старости старостинських округів та адміністратори ЦНАПу.

Нараду провела заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Людмила Петелько, яка поінформувала присутніх  про основні  заходи, які проводитимуться міською владою з метою  організації роботи в частині надання компенсації витрат власників жилих приміщень приватного житлового фонду, що пов'язані з безоплатним тимчасовим розміщенням внутрішньо переміщених осіб.

Під час наради було озвучено ряд запитань, які стосувались безпосередньо оформлення самого Акту обстеження та порядку встановлення факту проживання ВПО в домогосподарствах  жителів Шаргородської територіальної громади.