Рубрика «Наведемо лад у своєму домі»

Дата: 06.04.2022 09:31

Відділ житлово-комунального господарства та екології  управління містобудування, архітектури, житлово-комунального  господарства, екології та комунальної власності Шаргородської міської ради нагадує шаргородцям щодо неухильного дотримання Правил  благоустрою м.Шаргорода  і сільських населених  пунктів Шаргородської міської ради, затверджених на 6 сесії 8 скликання Шаргородської міської ради, рішення №56 від 16 лютого 2021 року, а саме розділу 7, пунктів 7.1.3 (1), 7.1.4, є обов’язковим.

Провівши інспекційний рейд по стану каналізаційної мережі та наповнення вигрібних ям біля багатоквартирних будинків в місті Шаргород  по вул.Будівельників, буд. №14 та  Героїв Майдану, буд.№ 298  виявлено:

1. Біля будинку №14, вул. Будівельників,  вигрібна яма переповнена,  внаслідок чого каналізаційні стоки витікають через каналізаційний прийом і стікають по узбіччю дороги.
  2. Біля будинку №298, вул. Героїв Майдану, каналізаційні стоки  цього будинку направлені і стікають на зелену зону центральної вулиці м. Шаргород, що суперечить всім нормам і правилам з благоустрою.

З 1 квітня 2022 року на території Шаргородської міської територіальної громади оголошено проведення місячника  з Благоустрою та санітарного очищення територій  населених пунктів Шаргородської міської територіальної  громади в рамках щорічних акцій «За чисте  довкілля» та «Подільська весна-2022», в рамках якого  відділ житлово-комунального господарства та екології  просить жителів вище зазначених  будинків  провести заходи щодо ліквідації вказаних порушень правил благоустрою і в подальшому дотримуватись правил поводження з рідкими побутовими відходами.

Відділ житлово-комунального господарства та екології

Управління містобудування, архітектури, ЖКГ,

екології та комунальної власності міської ради