Вступ 2022: Роз’яснення про зміст, структуру й оцінювання блоку національного мультипредметного тестування з української мови

Дата: 07.04.2022 15:16

Сьогодні, 7 квітня 2022 року, команда  Українського центру оцінювання якості освіти підготувала роз’яснення про зміст, структуру й оцінювання блоку національного мультипредметного тестування з української мови.

«Упродовж наступних двох тижнів будуть роз'яснення про блоки з математики та історії України, а вже наприкінці квітня ви зможете ознайомитися з демонстраційним варіантом НМТ», – зазначив Сергій Шкарлет.

Зміст завдань блоку НМТ з української мови буде відповідати чинній програмі ЗНО з української мови https://testportal.gov.ua/programe/.

Зверніть увагу, що у відповідній програмі вас має цікавити лише та частина, що стосується української мови. Ця частина охоплює всі мовні теми, вивчення яких передбачено в шкільному курсі української мови.

Для самостійного тренування можна використовувати матеріали попередніх років bit.ly/37pbv0v.

Докладніше: bit.ly/37laKp4