Члени клубу активного довголіття «Калинове намисто» зустрічають весну

Дата: 23.02.2022 16:16

Весна прекрасна пора пробудження природи, тепла і аромату, гарного настрою і гомінкого пташиного співу. Вона приносить радість у життя і надію, надію на краще.

23 лютого 2022 року громадяни поважного віку, члени клубу активного довголіття «Калинове намисто» зустрічали весну.

Захід проведений за участю директора комунальної  установи «Центр надання соціальних послуг» Шаргородської міської ради Людмили Каспрук, директора комунальної організації «Шаргородський музей образотворчого мистецтва» Шаргородської міської ради Оксани Вихристюк, працівників КУ Центр надання соціальних послуг та громадян поважного віку,  членів клубу активного довголіття «Калинове намисто».

Метою заходу було: цікаво провести години дозвілля, ознайомити членів клубу активного довголіття «Калинове намисто з культурою святкування традиційного для нашого народу дійства -  зустрічі весни, формувати духовно-моральні цінності у різновікової категорії населення, виховувати любов до рідного краю, до культури українського народу, а також провести виставку робіт декоративно ужиткового  мистецтва членів Клубу та працівників КУ Центр надання соціальних послуг під назвою  «Душа квітує  у натхненні і око радує краса».

Під час зустрічі учасники клубу «Калинове намисто» співали пісень, декламували вірші та ділилися смачними власноруч спеченими млинцями з різними начинками.

Для учасників заходу підготували виступи соціальні робітники відділення соціальної допомоги вдома КУ Центр надання соціальних послуг с.Руданське Казімірська Людмила та Зварич Лідія з піснями «Перелаз мій, перелаз» та «Скажи, скажи, як цвіте первомай», соціальний робітник м.Шаргород Зіньковська Неоніла з піснею «Весна іде, красу несе», соціальний робітник с.Сл-Шаргородська Романець Надія з піснею «Мамина молитва», акомпанував яким активний член клубу «Калинове намисто» Куйбіда Віктор Казимирович. З віршом «Люблю весну» виступила  соціальний робітник с.Конатківці Ковальчук Оксана.

Святково вбрані учасниці  стали головною окрасою заходу, вони зачарували присутніх своїми позитивними виступами.

Смаколики були представлені від соціальних робітників: с.Перепільченці – Мельник Нелі,  с.Політанки – Ратушняк Галини та Гризлій Люби, м.Шаргород – Заболотної Наталії, с.Козлівка – Куйбіди Катерини,  с.Сл-Шаргородська - Романець Надії, с.Плебанівка – Зімінської Валентини та інших.

Радість свята зустрічі весни відчули усі присутні, які мали змогу не лише почастувати смачні українські страви, а й насолодитися виступами учасників заходу – працівників КУ Центр надання соціальних послуг.

Усі учасники заходу отримали гарний настрій, позитивні емоції та  задоволення від проведеної зустрічі.

Тож любімо Україну! Вивчаймо нашу історію та культуру! Та святкуймо наші, рідні тисячолітні свята!

Комунальна установа «Центр надання соціальних послуг»

Шаргородської міської ради