Отримано гуманітарну допомогу від Представництва Міжнародної організації з міграції в Україні

Дата: 11.04.2022 16:12

11 квітня 2022 року до Шаргородської міської територіальної громади за сприянням Громадських організацій «Об’єднання переселенців «Спільна справа» та «ФРЕНДЗОНА» від Представництва Міжнародної організації  з міграції в Україні надійшла гуманітарна допомога  для підтримки переміщених осіб та громадян України, які постраждали від збройного конфлікту та тимчасово проживають на території громади.

Допомога надійшла у вигляді ковдр та кухонного приладдя.

Це дасть можливість покращити побут родин внутрішньо переміщених осіб громади.

Виконавчий комітет Шаргородської міської ради висловлює щиру подяку голові громадської організації «Об’єднання переселенців «Спільна справа» Зикову Ю.В. та голові громадської організації «ФРЕНДЗОНА» Руденко Е.С. за доставлений вантаж та підтримку осіб, які змушені проживати на чужині.

КУ Центр надання соціальних послуг