Креативний простір «ШАР» запрошує…

Дата: 13.04.2022 09:25

Наша країна перебуває у стані війни. Разом з тим керівництво Української Держави закликає усіх працювати, де це можливо.

За ініціативи молодіжної ради при міському голові, української поетеси, акторки і режисерки Марії Саулко та представників сфери кіно  Шаргородщини, до своєї роботи повертається Креативний простір «ШАР».

Вже, починаючи з цього тижня,  жителі та гості Шаргородської територіальної громади можуть відвідати благодійні кіносеанси українських фільмів.

Поновлення роботи Креативного простору «ШАР» відбувається, перш за все, щоб підтримати наші Збройні Сили України. Комусь це допоможе відволіктись від жахіть війни чи  адаптуватись в нових умовах проживання та, врешті-решт, отримати позитивні емоції.

Кінопоказ здійснюватиметься в обережному  режимі. При повітряній тривозі відвідувачі спускатимуться у цокольний поверх кінотеатру.

Показ відбуватиметься кожну середу, п’ятницю та суботу, з 14.00 год.,  за адресою: м.Шаргород, вул.Героїв Майдану, 226. Вхід безкоштовний.

Тож запрошуємо усіх долучитись до перегляду українських фільмів.

Разом переможемо!

Все буде Україна!