Тимчасово переміщені особи, які проживають на території Шаргородської громади, продовжують отримувати гуманітарну допомогу

Дата: 14.04.2022 10:12

Завдяки українським та закордонним благодійникам Шаргородська територіальна громада, на сьогоднішній день, має можливість допомагати захисникам України, внутрішньо переміщеним особам та жителям постраждалих від війни регіонів.

Днями, для потреб  внутрішньо переміщених осіб (ВПО), чергову гуманітарну допомогу було передано до ЦНАПу міської ради та на віддалені робочі місця в населені пункти громади.

Людям, які, втікаючи від війни змушені були покинути свої домівки, надано одяг, взуття, засоби гігієни, для немовлят – підгузки та дитяче харчування тощо. Усе це ВПО можуть отримати у будь-який зручний для них час.

Міська влада й надалі проводитиме моніторинг потреб внутрішньо переміщених осіб та надаватиме відповідну допомогу.