Допомога для наших воїнів

Дата: 14.04.2022 20:48

Сьогодні, з Шаргородського міського централізованого складу  було відвантажено та відправлено черговий продовольчий вантаж  для потреб тих, хто став на захист України у лавах територіальної оборони та Збройних Сил України, а також для цивільного населення постраждалих від війни регіонів.

20 тон муки та різних круп, які раніше були надані небайдужими шаргородцями та керівниками підприємств, адресовано  в «гарячі» точки нашої держави.

В сьогоднішніх реаліях допомога нашим військовим має першочергове значення. Тому міська влада дякує усім, хто долучається до збору та відправки такої допомоги. Таким чином усі ми робимо свій внесок у наближення перемоги над ворогом.

Шаргородщина й надалі буде відправляти усі необхідні вантажі  з гуманітарною допомогою туди, де її найбільше потребують.

Слава Україні! Разом до Перемоги!