З Великоднем, шановні шаргородці!

Дата: 17.04.2022 07:44

Вітаю усіх шаргородців та гостей нашої громади римо-католицького віросповідання з Великоднем! Цього величного та дивовижного свята Воскресіння Христового завжди з нетерпінням чекає кожна людина.

На жаль, війна, яка прийшла на нашу землю, не дає можливості багатьом людям святкувати Великдень вдома. Та я вірю, що Господь Бог благословить кожну українську родину, подарує ласку та винагородить радісною звісткою про мир в Україні, бо свято Пасхи є символом Перемоги життя над смертю та добра  над злом.

Тож нехай таїнство Воскресіння Христового стане для кожного, в особистий спосіб, початком нового життя!

Нехай усі Ваші надії та сподівання справдяться. Хай Господь благословить та дає сили для добрих справ, а Ваші серця наповняться радістю та впевненістю у завтрашньому дні!

Міцного Вам здоров’я, сімейного затишку, благополуччя, щастя та злагоди!

Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

Слава Україні!

З повагою,