Допомога при народженні дитини під час війни: що треба знати батькам

Дата: 19.04.2022 10:39

Призначати компенсацію у вигляді одноразової натуральної допомоги може відділ соцзахисту районних чи міських рад.

Для оформлення допомоги потрібні такі документи: заява (можна написати на місці); копія свідоцтва про народження дитини/документа, що підтверджує даний факт; довідка з пологового будинку про неодержання «Пакунка малюка».

Під час воєнного стану та 30 днів після його завершення гроші з картки «Пакунок Малюка» дозволено витрачати на будь-які товари. При цьому знято 12-місячний ліміт на використання грошей.

Через те, що наразі деякі відділення банків призупинили свою роботу і вчасно відкрити рахунок спецпризначення не завжди можливо — отримувати компенсацію за «Пакунок малюка» можна на будь-який рахунок ПриватБанку когось із родичів.