Усі військові, поліцейські та рятувальники упродож воєнного стану зможуть безоплатно лікуватись у медзакладах системи МВС та МО

Дата: 20.04.2022 14:32

Відповідне рішення було прийняте вчора, 19 квітня, під час засідання Уряду. Зміни постанови КМУ передбачають, що в період діій воєнного стану в Украіїні та протягом року з дня його припинення або скасування військові, поліцейські та рятувальники можуть безоплатно обслуговуватись у медзакладах Міноборони та МВС. До цієї категорії належать військовослужбовців ЗСУ, НГУ, ДПСУ, інших військових формувань, поліцейські та особи рядового і начальницького ДСНС.

Вони зможуть обслуговуватись у військово-медичних закладах, закладах охорони здоров’я незалежно від форми власності й підпорядкування за територіальним принципом, що залучаються до надання медичної  допомоги в умовах воєнного стану. Ініціатором прийнятих змін виступило Міністерство внутрішніх справ України.