Зі світлим святом Христового Воскресіння!

Дата: 24.04.2022 08:02

Дорогі земляки! Сердечно вітаю Вас зі святом Воскресіння Христового, яке є головним торжеством віри, втіленням сили та міцності духу. Воно об'єднує усіх нас у роздумах та мріях про мир, про перемогу добра над злом, спонукає до добрих вчинків та турботи один про одного.

Свято Великодня наповнює домівки шаргородців особливою енергією, аурою родинного затишку та злагоди.

Цьогоріч, радість приходу свята Пасхи переплітається з сумом та болем українського народу, який бореться з ворогом за свою свободу та незалежність. Наша держава  знову переживає час випробувань та я переконаний, що Україна переможе!

Нехай Світле Воскресіння Христове наповнить Ваші серця вірою та надією, а у домі панує торжество усього світлого й прекрасного.

Бажаю усім Вам миру, здоров’я, радості, достатку та вдачі на життєвих дорогах.

Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

З повагою,

Володимир БАРЕЦЬКИЙ