Внутрішньо переміщеним особам, які проживають на території Шаргородщини, вручено подарункові продуктові набори

Дата: 22.04.2022 09:45

Цьогорічні Великодні свята чимало внутрішньо переміщених осіб зустрічають  на теренах Шаргородщини.

У святкові Великодні свята, за ініціативи Шаргородського міського голови Володимира Барецького, внутрішньо переміщені особи, які наразі проживають на території громади, отримують подарункові набори продуктів (Великодня паска, соняшникова олія, м'ясо курки, м’ясні консерви, печиво, крупи, засіб гігієни тощо).

21 квітня, по всій території громади розпочато передачу цих  наборів  вимушеним переселенцям. Ця робота продовжується  і зараз.

З початку повномасштабних бойових дій в Україні Шаргородська громада  прихистила майже 5 тисяч внутрішньо переміщених осіб (ВПО), а це більше 1000 сімей. Усім їм довелось відчути усе пекло війни, залишити рідні домівки, та, щоб зберегти життя - приїхати в абсолютно невідому місцевість.

Чимало жителів Шаргородщини, міська влада, підприємці, волонтери та благодійники, намагаючись допомогти,  надали їм прихисток, допомагають чим можуть, аби переміщені особи  вдихнули з полегшенням, знайшли тут розуміння, підтримку та безпеку, наскільки це можливо.

Тож, дякуємо усім, хто долучився до цієї благодійної справи!

Слава Україні! Разом до Перемоги!