Шаргородщина у скорботі…

Дата: 26.04.2022 10:11

Шаргородська земля знову зазнає втрат у війні. 24 квітня 2022 року внаслідок вогнепального поранення, отриманого під час виконання бойового завдання по захисту України, у населеному пункті Красногоровка загинув житель села Івашківці,  захисник України, молодший сержант Шпак Василь Васильович.

Василь Васильович, 06 січня 1971 року народження, навчався у селі Івашківці. Проживав у місті Донецьк, а з початком війни в Україні у 2014 році, з сім’єю, повернувся на малу Батьківщину. Останній період свого життя присвятив Україні, бо добровольцем, у лютому 2022 року, пішов захищати рідну Державу від російського ворога.

Шаргородщина сумує з приводу непоправної втрати. Висловлюємо співчуття рідним та близьким Героя, розділяємо біль гіркої втрати та скорботи.

У славного воїна України залишились батьки, дружина та син.

Світла і вічна пам'ять!

Герої не вмирають!