Допомога для внутрішньо-переміщених осіб

Дата: 15.03.2022 08:23

Шаргородська громада надалі продовжує приймати внутрішньо-переміщених осіб з різних куточків нашої країни, де ведуться активні бойові дії. Уже розміщено більше двох тисяч осіб.

У спільній справі немає байдужих. Цими днями, вікарій парафії Святого Флоріана о. Пасхаліас Рабцевич та настоятель парафії Святого Флоріана о. Бенедикт Свідерський зголосились надати гуманітарну допомогу Шаргородській громаді для забезпечення потреб переселенців та жителів громади, які перебувають в складних життєвих обставинах. Це надзвичайно цінний крок в теперішній нелегкий час.

Доведені до відчаю люди потребують всього того, що залишилося в їхніх покинутих домівках. Особливої уваги, як завжди, потребують діти: одягу, їжі та інших вкрай необхідних речей. Дякуємо вам за долоні милосердя! Віра ваша підтверджена добрими справами в ім'я Господа, який сказав, що ви зробили одному з моїх братів найменших - Мені зробили.(Євангеліє від Матвія 25 глава)

Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради

Людмила Петелько