Гуманітарна допомога захисникам України та тимчасово переміщеним особам

Дата: 08.04.2022 19:09

7 квітня 2022 року на пункті збору гуманітарної допомоги було розсортовано та передано за призначенням чергову матеріальну допомогу для наших захисників та для потреб тимчасово переміщених осіб.

Люди, які втікаючи від війни, покинули свої домівки та зупинились на проживання в Шаргородській територіальній громаді потребують нашої підтримки й піклування. Кожен з них, хто має потребу в повсякденному одязі та взутті може прийти і отримати їх. 7 квітня частину речей, які раніше були надані Шаргородщині із міста Гура-Кальварія (Польща) було передано переселенцям.

Також в цей день 77 пакунків (медикаменти та засоби гігієни) було сформовано та передано для потреб наших захисників. Ця допомога стала можливою завдяки активній співпраці міської ради з благодійними громадськими організаціями.

Міська влада вдячна благодійникам та кожному, хто повсякчас долучається до збору гуманітарної допомоги для тих, хто її потребує. Разом ми подолаємо  будь-які труднощі!

Україна переможе! Слава Україні!