Видача гуманітарної допомоги від Представництва Міжнародної організації з міграції в Україні

Дата: 21.04.2022 16:13

Шаргородською міською радою постійно проводиться видача гуманітарної допомоги  внутрішньо  переміщеним особам та громадянам України, які постраждали від збройного конфлікту та тимчасово проживають на території Шаргородської міської територіальної громади.

Цього разу - це допомога у вигляді ковдр та кухонного приладдя, яка надійшла громаді від Представництва Міжнародної організації  з міграції в Україні за сприянням Громадських організацій «Об’єднання переселенців «Спільна справа» та «ФРЕНДЗОНА».

Підтримка внутрішньо переміщених осіб є вкрай важливою справою, адже сила милосердя, турботи, небайдужості соціальних партнерів, дає відчуття захищеності, впевненості та віру в нашу перемогу людям, які вимушено покинули свої домівки.

КУ Центр надання соціальних послуг