Для потреб внутрішньо переміщених осіб, які проживають на території Шаргородщини формуються продуктові набори

Дата: 20.04.2022 11:32

На централізованому гуманітарному складі у місті Шаргород формуються подарункові продуктові набори, які цими днями будуть передані внутрішньо переміщеним особам.

Люди, які оселились в населених пунктах нашої громади, втікаючи від війни, цьогорічні Великодні свята зустрічають не вдома. Тому наша з вами підтримка та допомога є надзвичайно важливою.

Міською владою прийнято рішення, з нагоди найвеличнішого  свята усіх християн, надати ВПО продукти харчування. До продуктового набору входить: Великодня паска, соняшникова олія, м’ясна та рибна консерви, печиво, крупи, засіб гігієни тощо.

Пакунки, які наразі формуються на складі силами працівників міської влади, сьогодні передаються старостам старостинських округів для передачі переміщеним особам на місцях.

Завтра продуктові набори отримають відповідальні особи, які доставлятимуть їх по місту Шаргород.

Слава Україні! Разом ми сила!