Шаргородщина попрощалась із захисником України Василем Шпаком

Дата: 29.04.2022 16:40
Кількість переглядів: 1939

Сьогодні жителі громади, з невимовним болем у серці, провели в останню дорогу оборонця Української Держави Василя Шпака. Попрощатись із загиблим  прийшли міська влада, односельчани, однокласники, друзі та усі, хто його знав.

51-річний Василь Шпак родом з села Івашківці. Певний час проживав на Донеччині. У 2014 році із родиною повернувся  на Батьківщину. У лютому цього року, коли над Україною знову нависла загроза, він добровольцем пішов боронити від ворога рідну українську землю.

Молодший сержант Василь Васильович Шпак загинув 24.04.2022 року в населеному пункті Красногоровка, внаслідок вогнепального поранення, отриманого під час виконання бойового завдання по захисту України.

Усі, хто знав загиблого, запам’ятають його як добру і щиру людину, прекрасного сім`янина, порядного односельчанина та славного воїна українського війська.

Разом з рідними, схиляємо голови у скорботі, просимо для загиблого Царства Небесного та життя вічного.

Поховали воїна на Івашківському кладовищі.

Вічна пам'ять та слава нашому земляку – героїчному захиснику незалежності і цілісності України.

Герої на вмирають!