Мистецький марафон «Діти за мир» триває

Дата: 02.05.2022 14:26

Шаргородська школа мистецтв імені Миколи Леонтовича Шаргородської міської ради активно долучилась до проведення  культурно – мистецьких заходів, які проходять у територіальній громаді в період воєнного стану.

Так, 29 квітня  на площі біля фонтану стартував мистецький марафон "Діти за мир".

Вихованці та викладачі даного закладу проводили майстер-класи та радували перехожих своїми виступами. Також, відбувались заняття з тимчасово переміщеними дітками у дворах біля будинків, де вони, наразі,  проживають.

Усі бажаючі могли долучитися і навчитися основам гри на баяні, акордеоні, гітарі, фортепіано, домрі, цимбалах, ксилофоні, трубі, скрипці, сопілці, а також спробувати себе в хореографічному, вокальному та образотворчому мистецтві.

Школою мистецтв розміщено на вулиці біля закладу фортепіано, щоб творчі особистості могли продемонструвати свій талант не лише по п’ятницях, а в будь-який зручний для них день і час.

Захід справив гарні враження на дітей,  їх батьків та випадкових перехожих.

То ж, марафон триває і кожен  може до нього долучитися щоп’ятниці.

Вихованці та викладачі закладу будуть раді знову бачити тих, хто вже долучився до нього і будуть раді познайомитися з тими, хто ще не встиг цього зробити.