Увага! Актуально. До відома жителів Шаргородської територіальної громади

Дата: 02.05.2022 13:03

Працівники поліції смт. Оржиця Лубенського райвідділу поліції Полтавщини викрили факт незаконної порубки деревини у захисних лісових насадженнях на території району.

Слідчі встановили особу правопорушника, повідомили йому про підозру та скерували до суду обвинувальний акт.

Петро Скічко, начальник Лубенського районного відділу поліції, повідомив:
«У ході проведення оперативно-розшукових та слідчих дій, оперативникам та слідчим вдалося встановити, що 10-го березня цього року в полезахисній смузі неподалік села Хоружівка, Лубенського району (Новооржицька тергромада)  51-річний місцевий чоловік вчинив незаконну порубку деревини породи «дуб», «ясен», «яблуня» та «берест». Речові докази вилучені.

Фігуранту було повідомлено про підозру. За попередніми підрахунками, своїми протиправними діями чоловік заподіяв державі істотної шкоди в розмірі близько  - 213 тисяч гривень».

Наразі слідчими поліції обвинувальний акт скеровано до суду.

Фігуранту загрожує від п’яти до семи років позбавлення волі.

Управління містобудування, архітектури,

ЖКГ, екології та комунальної власності міської ради