Гуманітарна допомога для потреб внутрішньо переміщених осіб

Дата: 27.04.2022 15:47

До Шаргородської територіальної громади, із зони активних бойових дій, продовжують прибувати тимчасово переміщені особи. Усі вони, насамперед, реєструються у ЦНАПі міської ради, де їм і допомагають знайти прихисток.

Крім того, у ЦНАПі створено так званий «банк» одягу та взуття, яким може скористатись кожен потребуючий.

Досить часто у сім’ях, які потребують прихистку, є маленькі діти. Тому потреба у дитячому харчуванні та в засобах гігієни є першочерговою.

Сьогодні, 27 квітня, для потреб внутрішньо переміщених осіб, до  ЦНАПу було передано чергову гуманітарну допомогу: підгузки, вологі серветки, дитяче харчування, одяг та ін..

Міською радою ведеться систематична робота щодо забезпечення такою допомогою пункти розміщення ВПО.