Інформаційна пам'ятка для внутрішньо переміщених осіб

Дата: 03.05.2022 12:54

Дорогі гості нашого міста! Шаргородщина спокін віків славиться своєю гостинністю. Це унікальне місце на Поділлі знане своєю толерантністю і доброзичливістю, місце міжконфесійного миру та зустрічі культур.

Станом на сьогодні в нашій громаді зупинилося 2523 осіб, з них 870 дітей.

Ми маємо досить розвинену соціальну інфраструктуру, а тому доводимо до вашого відома, що ви можете скористатися усім спектром наявних медичних послуг первинної та вторинної ланки медицини.

Освітні заклади нашої громади прийняли до своїх тепер вже "дистанційних класів" 117 учнів з числа дітей-переселенців. За бажанням та потребою долучитися до навчального процесу може кожна потребуюча дитина.

Будинок дитячої та юнацької творчості також відкриває свої двері для того, щоб забезпечити потреби дітей у пізнавальній та творчій діяльності і щодня чекає нових друзів. В разі необхідності інклюзивної уваги до дитини в громаді працює комунальна установа " Інклюзивно - ресурсний центр".

Культурне дозвілля в місті наразі активно організовує креативний простір "Шар", демонструючи мультиплікаційні з 14:00 та кінострічки з 16:00 щосереди, щоп'ятниці та щосуботи безкоштовно для всіх бажаючих.

Музей образотворчого мистецтва організовує не лише екскурсії, але й майстер-класи.

В разі необхідності продовжити здобуття мистецької освіти, в Шаргороді діє школа мистецтв імені Миколи Леонтовича.

Міський стадіон та спортивний комплекс до послуг тих, хто любить спорт.

До відома: контактні номери телефонів

Шаргородський Центр первинної медико-санітарної допомоги – головний лікар - Кормош Віктор Іванович – 0673579310

Шаргородська міська лікарня – головний лікар - Чорний Віталій Васильович – 0962799739

Відділ освіти і спорту міської ради – начальник  - Кутнік Володимир Олексійович – 0978397273