До уваги жителів громади! Попередження про обробіток посіву ріпаку із застосування пестицидів та агрохімікатів

Дата: 04.05.2022 11:54

Відділ житлово-комунального господарства та екології  управління містобудування, архітектури, житлово-комунального  господарства, екології та комунальної власності Шаргородської міської ради доводить до відома жителів Шаргородської міської територіальної громади,  а особливо  власників пасік, що ТОВ «Агрофірма Шаргород» с. Плебанівка   04 і 05 травня 2022 року з 21.00 год. вечора  до  06. 00 год. ранку  буде проводити обробіток посіву ріпаку озимого із застосуванням  пестицидів та агрохімікатів в урочищі «Розкіш» (над ставком), поле РА_VN_03_601,  площа – 60, 53 га., яке межує з с. Плебанівка  та  м. Шаргород,  (мікрорайон Розкіш).

На територію оброблених ділянок дозволяється:

- виходити не раніше 07 травня 2022 року;

- проводити ручні роботи на суміжних земельних ділянках не раніше  10 травня 2022 року;

- випасати  худобу та птицю, проводити скошування трави не раніше 14 травня 2022 року.

Відділ ЖКГ та екології  управління містобудування,

архітектури, ЖКГ, екології та комунальної власності