Підтримка Шаргородської громади: гуманітарна допомога для ВПО та театралізоване дійство для дітей

Дата: 06.05.2022 18:42

Сьогодні 6 травня  до  Шаргородської територіальної громади доставлено  гуманітарний вантаж (продовольчі набори, дитяче харчування,  дитяче та доросле взуття, одяг, питна вода, засоби гігієни та інше) від обласного штабу військової адміністрації та народного депутата України Ірини Борзової  для осіб, які тимчасово переміщені із місць активних бойових дій.

Також до  Шаргородської територіальної громади завітали  депутатка Верховної Ради  України  Ірина Борзова та голова Жмеринської  районної військової адміністрації Інна Цимбал.

На початку свого візиту гості та міський голова Володимир Барецький спілкувались із родинами тимчасово переміщених осіб, які наразі проживають у  громаді.

Далі зустріч перейшла до приміщення Центру культури і дозвілля міської ради.  Із дітками працювали психологи з ГО "Справа Кольпінга в Україні", інклюзивно-ресурсного центру, закладів загальної середньої освіти м.Шаргорода № 1та №2,  Слободи – Шаргородської  та гімназії: Галина Понько, Альона Куцолапська, Вікторія Сендик, Ірина Копитко, Рімма Попович, Сніжана Цибрій та Ольга Мовнар. Психологи розділились на 6 груп, в яких дітки  мали можливість малювати, складати пазли,  грати ігри, а також  проводились бесіди. На згадку про зустріч вихованці інклюзивно-ресурсного центру подарували власноруч намальовану картину Ірині Борзовій, а Інні Цимбал вручили патріотичне медове печиво.

За сприянням Ірини Борзової для маленьких мешканців громади   Вінницький академічний обласний театр ляльок представив виставу «Веселе мишеня». Головний режисер та постановник цієї вистави  заслужений діяч мистецтв України  Олександр Свіньїн.

Глядацька зала Центру культури і дозвілля була  вщент наповнена  юними глядачами, які з великою радістю, щирими посмішками та насолодою сприймали учасників вистави.

Разом до Перемоги!