Жителі Шаргородської територіальної громади вшановують пам'ять жертв Другої світової війни

Дата: 08.05.2022 10:20

Друга світова війна, у якій загинуло від 50 до 85 мільйонів людей стала найбільш кривавою і жорстокою в історії людства. Україна вшановує пам’ять кожного, хто боровся з нацизмом, а також інших жертв війни.

Українці воювали на боці антигітлерівської коаліції  і зробили значний внесок у перемогу над нацизмом та союзниками гітлерівської Німеччини. Ціною цього стали надзвичайні втрати упродовж 1939–1945 років  українців та представників інших національностей, які проживали на нашій землі. Тоді загинуло понад вісім мільйонів наших громадян. Ми добре знаємо ціну війни, тому для нас головне - МИР.

День пам’яті та примирення є нагадуванням про страшну катастрофу і застереженням, що не можна розв’язувати складні міжнародні проблеми збройним шляхом, ультиматумами, агресією, анексією, що, наразі, відбувається в Україні.

Історія нас вчить, що Український народ перемагає тоді, коли ми єдині, соборні, діємо разом і захищаємо  те, що нам дороге.

Разом до Перемоги !

Слава Україні! Героям Слава!