Міністерство охорони здоров`я України відповідає на найпоширеніші запитання, з якими звертаються українці до контакт-центру

Дата: 12.05.2022 14:58

Чи можна згенерувати в Дія COVID-сертифікат після завершення його терміну придатності? Якщо у вас у Дії зник COVID-сертифікат через завершення його терміну придатності, ви можете повторно надіслати запит на створення документа – і він знову з’явиться у застосунку.

Це нові правила відображення цифрового документа в Дії.

Тепер міжнародний COVID-сертифікат буде зберігатися у вашому пристрої упродовж 1,5 року. Відтак сертифікат можна використовувати як документ, що підтверджує вакцинальний статус від COVID-19.

Однак використовувати документ після завершення його терміну придатності в цілях уникнення карантинних обмежень не вийде. Для цього потрібно робити наступне за чергою щеплення та згенерувати новий активний сертифікат.