Актуально! Щоб не повадно було іншим!

Дата: 16.05.2022 15:04

У Клекотинському водосховищі, що знаходиться на річці Мурафа, затримали порушника. Чоловік рибалив під час нерестової заборони. За кілька впійманих карасів та пліток тепер мусить заплатити понад 90 тисяч штрафу.

"Громадянин, здійснював в нерестовий період вилов риби чотирма зябровими сітками. Порушник встиг виловити 24 плітки, 16 карасів сріблястих, 6 окунів, 3 лина та 2 щуки, загальною вагою 9,5 кг. Сума збитків склала 93534 грн. На особу оформлено протокол про адмінправопорушення за ч. 4 ст. 85 КУпАП та накладено відповідні штрафні санкції".

Наголошуємо, що під час нересту запроваджується весняно-літня заборона на вилов риби. У Вінницькій області вона триватиме:

• у річках та їх притоках з 04 квітня по 30 травня (включно);
  • у водосховищах, озерах, ставках з 11 квітня по 20 червня (включно);

Якщо ви стали свідками порушення телефонуйте на «гарячу лінію»: (068) 018-37-52 або (073) 004-86-06.

Управління містобудування, архітектури, ЖКГ,

екології та комунальної власності міської ради