Верховна Рада України спростила процес евакуації дітей у безпечні місця до моменту возз’єднання з родинами

Дата: 25.05.2022 08:06

Народні депутати ухвалили Закон про внесення змін до ст. 30-1 Закону України «Про охорону дитинства» щодо представництва деяких дітей під час воєнного стану в Україні (реєстр. № 7200).

Зокрема, зазначена ст. 30-1 Закону України «Про охорону дитинства» доповнюється після частини 3 частиною 4, яка передбачає, що у разі відселення за кордон дітей, які не досягли 18-р. віку та зараховані до закладів різних типів, форм власності та підпорядкування на цілодобове перебування, адміністрації відповідних закладів або їхні працівники, уповноважені уповноваженої керівником, тимчасово виконують повноваження законних представників таких дітей до повернення на територію України або до моменту возз’єднання дітей із сім’ями.

Детальніше: https://itd.rada.gov.ua/billInfo/Bills/Card/39248