До уваги жителів міста Шаргород!

Дата: 25.05.2022 14:43

Жмеринське відділення Шаргородська дільниця АТ «Вінницягаз» доводить до відома мешканців м.Шаргород, що у зв’язку з виконанням аварійно-відновлювальних робіт на шкафному регуляторному пункті, буде тимчасово припинена подача газу з 09.00 години 26 травня 2022 року по вул.Будівельників, м.Шаргород.

Роботи проводяться для забезпечення належного технічного стану газорозподільних мереж та безпечного постачання природного газу споживачам.

Газопостачання буде відновлене по мірі виконання запланованих робіт.

Прохання до мешканців будинків та квартир - перекрити крани на газопроводах перед газовими приладами після припинення газопостачання та на момент пуску газу забезпечити доступ працівників Шаргородської дільниці АТ «Вінницягаз» до газових приладів своїх помешкань для проведення комплексу робіт з відновлення газопостачання.

Наголошуємо на тому, що з метою забезпечення безпечного газопостачання, відновлення подачі газу буде проводитися лише за наявності мешканців у своїх будинках та квартирах.

Дякуємо за розуміння! Просимо вибачення у споживачів за тимчасові незручності.

Управління містобудування, архітектури, ЖКГ,

екології та комунальної власності міської ради