КУ Центр надання соціальних послуг проводить соціальну роботу з сім’ями

Дата: 26.05.2022 10:19

На жаль, не кожному малюку у нашій державі щастить народитися у благополучній сім’ї, де йому надаються всі умови для повноцінного проживання та виховання. Тому працівниками відділення соціальної роботи комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Шаргородської міської ради проводиться активна робота з сім’ями, які опинились в складних життєвих обставинах.

Так, протягом травня 2022 року, завідувачем відділення соціальної роботи Людмилою Білоус, фахівцем із соціальної роботи Юлією Волянською,  спільно з головним спеціалістом – бухгалтером  служби у справах дітей Шаргородської міської ради Сніжаною Бабій, інспектором з ЮП СП Жмеринського РВП ГУНП у Вінницькій області рядовим поліції Олександром Левченком та ДОП СП ВП №2 Жмеринського РВП ГУНП у Вінницькій області старшим лейтенантом поліції Владиславом Багрієм було відвідано 4 сім’ї, які проживають в м.Шаргород та с.Копистирин  та опинилися у складних життєвих обставинах.

В ході роботи з даними сім’ями проводились відповідні заходи: складено оцінки потреб сімей; акти обстеження умов проживання дітей; попереджено про відповідальність батьків та інших осіб, які їх замінюють, за ухилення від виконання передбачених законодавством обов’язків щодо забезпечення необхідних умов життя, навчання, виховання дітей та підлітків; надано інформаційні та консультаційні послуги.

З членами родин з’ясовуються проблемні питання, спільно обговорюються шляхи виходу із складних обставин.

КУ Центр надання соціальних послуг