В Україні запустили єдиний портал про навчання під час війни, - Олена Зеленська

Дата: 27.05.2022 08:48

Навчальний рік закінчується. Однак, освітній процес в Україні не зупиняється – попри війну, і попри те, що “в Україні” нині означає в усьому світі, адже мільйони наших учнів та студентів навчаються віддалено з-за кордону.

"Щоб освітній функціонував системно, запустили єдиний портал про навчання під час війни OSVITANOW.ORG. Глобально у ньому є два розділи: батькам та вчителям", - повідомляє Перша леді Олена Зеленська.

Батьки та учні знайдуть тут відповіді на усі питання стосовно навчання в Україні та за кордоном, щодо вступу у ВНЗ, як то – знайти школу віддалено чи отримати атестат. І, що на мій погляд надзвичайно важливо – інформацію про психологічну підтримку та безкоштовні медичні послуги.

Для вчителів є вичерпна інформація про трудові відносини під час воєнного стану, зокрема, інструкції, як працювати тим, хто опинився на тимчасово окупованих територіях, відпустка та оплата у період воєнного часу. Також тут зібрані безкоштовні інструменти для організації дистанційного навчання.

Платформу створили ЮНІСЕФ у партнерстві з "Освіторія" та за підтримки Міністерства освіти і науки України.