Shelter Ukraine» - підтримка громадських та благодійних організацій, що допомагають внутрішньо переміщеним особам

Дата: 27.05.2022 11:18

Ініціатива «Shelter Ukraine», що впроваджується організаціями SILab Ukraine, Тепле Місто / Teple Misto та VPLYV, Valores Foundation, у співпраці з Razom For Ukraine відкриває прийом заявок для підтримки соціальних ініціатив, які вирішують гуманітарні проблеми цивільного населення в умовах війни.

Пріоритет буде надаватися організаціям та ініціативам, які працюють у населених пунктах до 250 000 населення.

Максимальний розмір благодійної допомоги — 200 000 грн.

Хто може взяти участь?
• громадські організації, спілки, асоціації, товариства та інші громадські об‘єднання, які зареєстровані як неприбуткові або благодійні організації та працюють в Україні
• державні й комунальні заклади охорони здоров’я, соціального захисту, освіти, а також незареєстровані волонтерські ініціативи

Отримані кошти можуть бути витрачені ВИКЛЮЧНО для підтримки цивільного населення України, зокрема:
• облаштування центрів перебування для внутрішньо переміщених осіб
• забезпечення продуктами харчуванням, медикаментами, товарами першої необхідності, засобами гігієни представників різних уразливих груп населення, що постраждали внаслідок військових дій
• організація евакуації цивільного населення

Ініціатива “Shelter Ukraine” не покриває витрати на ремонт приміщення!

Прийом заявок відбувається на постійній основі до офіційного оголошення завершення програми. Орієнтовний термін розгляду запитів — 5-7 робочих днів.
Фінансова допомога може бути надана на рахунок громадської або благодійної організації, або у вигляді прямої оплати рахунків. Зверніть увагу, що надане нами фінансування передбачає обов’язкову звітність упродовж двох тижнів із дня фінальної проплати!

Для отримання допомоги заповнюйте наступну Реєстраційну форму