Засідання виконавчого комітету Шаргородської міської ради

Дата: 30.05.2022 12:56

Сьогодні, 30 травня 2022 року, відбулось засідання виконавчого комітету міської ради під керівництвом міського голови Володимира Барецького.

Виконавчим комітетом було розглянуто шість питань порядку денного. Основні з них: про клопотання  щодо присвоєння почесного звання України  «Мати-героїня»; про затвердження висновку про встановлення порядку зустрічей батька з малолітньою дитиною; про внесення змін до рішення виконавчого комітету Шаргородської міської ради від 15 січня 2021 року №1 «Про створення адміністративної комісії, затвердження Положення про адміністративну  комісію та зразків документів адміністративної комісії» та ін..

Виконкомом також розглянуто рішення щодо нагородження з нагоди Міжнародного Дня захисту дітей.

В ході розгляду питань порядку денного було заслухано інформації осіб, відповідальних за вказані напрямки роботи. За результатами обговорення виконкомом прийнято відповідні рішення.