Відбулось засідання Оргкомітету щодо відзначення на Шаргородщині Міжнародного Дня захисту дітей

Дата: 30.05.2022 13:42

Засідання Оргкомітету з підготовки та проведення на Шаргородщині заходів з нагоди Міжнародного Дня захисту дітей провів міський голова Володимир Барецький.

В засіданні комітету взяли участь керівники структурних підрозділів виконавчого апарату міської ради, комунальних закладів, окремих освітніх установ громади та ін..

Як уже зазначалось, марафон «Подорож у світ дитинства», присвячений Дню захисту дітей, відбудеться 01.06.2022 року о 15.00 год. на міському стадіоні «Колос».

Під час проведення сьогоднішнього засідання обговорено ряд питань з підготовки, організації марафону, призначені відповідальні за кожен напрямок роботи, визначений оптимальний формат проведення заходу.