Шановні жителі Шаргородської громади!

Дата: 02.06.2022 09:53

Учора, 1 червня, на міському стадіоні «Колос» відбувся мистецький марафон «Подорож у світ дитинства», який відвідали не тільки жителі Шаргородщини, а й гості з сусідніх громад та внутрішньо переміщені особи.

Переконаний, що це свято залишиться у пам’яті дітей та на фотосвітлинах батьків надовго.

Усі ми бачили надзвичайно багато позитивних емоцій та дитячих посмішок. А для кожного з нас усмішка дитини - це, мабуть, найкраще, що може щиро радувати.

Я вдячний усім, хто долучився до організації такого яскравого свята, створену атмосферу єднання та радості. Усі працювали на єдиний результат: оргкомітет, Будинок дитячої та юнацької творчості, Шаргородська школа мистецтв імені М.Леонтовича, комплексна дитячо-юнацька спортивна школа, заклади освіти села Гибалівка, комунальні установи, заклади охорони здоров’я і правопорядку, рятувальна служба та ін..

Шановні шаргородці! Діти – це найдорожче, що у нас є! Тож зробімо усе можливе,  аби вони навчались, займались улюбленими справами, росли щасливими та в майбутньому стали гарними батьками і патріотами своєї Держави.

Молімось за наших захисників, які боронять Україну, бережуть спокійні ранки наших дітей!

Нехай Ваші родини будуть міцними, єдиними та надійними!

Усе буде Україна!

З повагою,