Засідання спостережної комісії

Дата: 06.06.2022 11:11

З метою організації та здійснення громадського контролю за дотриманням прав, основних свобод і законних інтересів засуджених осіб та осіб, звільнених від відбування покарання, надання допомоги у соціальній адаптації особам, звільненим від відбування покарання, в Шаргородській міській раді  протягом січня-травня 2022 року було проведено п’ять  засідань спостережної комісії при виконавчому комітеті Шаргородської міської ради.

На засіданнях спостережної комісії розглядались питання щодо

дотримання вимог Закону України «Про соціальні послуги» в  порядку  здійснення нагляду та проведення соціально-виховної роботи із засудженими до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі,  які  перебувають на обліку в Жмеринському районному секторі №2 філії Державної установи «Центр пробації» у Вінницькій області; про організацію  громадського контролю за поведінкою осіб та проведення виховних заходів за місцем проживання;

розглянуто лист-повідомлення про звільнення, що надійшов до спостережної комісії з державної установи «Кагарлицька виправна колонія (№115)».

За результатами засідань спостережної комісії були прийняті відповідні рішення.

На підставі інформації органів і установ виконання покарань проведено облік осіб, умовно-достроково звільнених від відбування покарання, організовано громадський контроль за поведінкою цих осіб та проведення виховних заходів за місцем їх роботи (навчання) і проживання протягом невідбутої частини покарання.