Петру Мойсейовичу Перебийносу - 85!

Дата: 06.06.2022 15:40

Так символічно, що саме в День журналіста, свій 85-літній ювілей відзначає наш земляк, уродженець с.Слобода-Шаргородська, неймовірно творча особистість, добра і світла людина, поет і письменник, Заслужений журналіст України, Заслужений діяч мистецтв України, лауреат премій імені Миколи Островського, «Благовіст», імені братів Богдана і Лева Лепких, імені Володимира Свідзінського, імені Олекси Гірника, імені Дмитра Нитченка, Всеукраїнської літературної премії імені Михайла Коцюбинського, Фонду Воляників-Швабінських при Фундації Українського вільного університету в Нью-Йорку, Міжнародного фестивалю сучасної української пісні «Пісенний вернісаж», Національної премії України імені Тараса Шевченка, Літературної премії імені Анатолія Бортняка, Всеукраїнської літературно-мистецька премія УФК "Шануймо рідне..." імені Данила Бакуменка, літературно-мистецької премії імені Володимира Забаштанського; Відмінник освіти України; кавалер ордена Святого Миколая Чудотворця, ордена святих Кирила і Мефодія, ордена князя Ярослава Мудрого, ордена Святого Рівноапостольного князя Володимира Великого III ступеня; володар Почесної відзнаки "Георгія Переможця" ІІ ступеню та медалі  «За трудову доблесть» - Петро Мойсейович Перебийніс.

Його твори надихають і хвилюють щирістю і світлою аурою. Хочеться побажати талановитій людині багато добра, здійснення найзаповітніших бажань і успішного втілення творчих задумів. Нехай поруч будуть тільки добрі люди, нехай в серці завжди панує тепла, щаслива весна. Божого Вам  благословення і удачі на довгій-довгій творчій дорозі життя. Нехай літо дарує Вам теплий і погожий день, в якому немає печалі і тривог, нехай душу пестять сонячні промені натхнення і любові.

З роси і з води вам, дорогий ювіляре! І, перефразовуючи Вас, передаю щирий привіт з чорнявої Вашої землі, без якої неможливо уявити планету, до якої ви приросли думками і серцем, карта якої завжди висить над вашим робочим столом, з рівнинно-горбистої смужки Подільського плато над вузенькою, як перецвіла материнська коса, річенькою Мурашкою.

З глибокою шаною та повагою,

Володимир БАРЕЦЬКИЙ