Засідання виконавчого комітету Шаргородської міської ради

Дата: 07.06.2022 10:33

06 червня 2022 року, під керівництвом міського голови Володимира Барецького, відбулось засідання виконавчого комітету міської ради.

Відповідно до порядку денного, виконавчим комітетом міської ради обговорено та прийнято рішення «Про затвердження складу постійно діючої комісії Шаргородської міської ради щодо порядку нагородження відзнаками міського рівня у населених пунктах територіальної громади".

Після затвердження складу даної комісії, міський голова Володимир Барецький вніс пропозицію (на розгляд комісії) щодо присвоєння звання «Почесний громадянин міста Шаргород» нашому славному земляку, майстру слова та надзвичайно талановитій людині, поету та письменнику - Петру Мойсейовичу Перебийносу.