Працювала комісія з питань захисту прав дитини

Дата: 10.06.2022 08:25

Основним завданням комісії з питань захисту прав дитини  - сприяння забезпеченню реалізації прав дитини на життя, охорону здоров’я, освіту, соціальний захист, сімейне виховання та всебічний розвиток.

З метою проведення роботи щодо соціального захисту дітей вразливих  категорій, що проживають на території громади, 09.06.2022 року під головуванням заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Людмили Петелько відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини при виконавчому комітеті Шаргородської міської ради.

Члени комісії розглянули питання щодо зняття з обліку 6 дітей, які перебувають в складних життєвих обставинах в службі у справах дітей Шаргородської міської ради.

За результатами засідання комісією прийняті  рішення, спрямовані на захист прав та інтересів дітей.

Служба у справах дітей міської ради