Шаргородська громада
Вінницька область, Жмеринський район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

«Лікарі без кордонів» працювали у Шаргородській територіальній громаді

Дата: 17.06.2022 11:29
Кількість переглядів: 244

Виконавчий комітет Шаргородської міської ради активно співпрацює з усіма міжнародними організаціями та благодійниками, що опікуються внутрішньо переміщеними особами та людьми, які постраждали від війни.

Завдяки цьому до Шаргородської громади надходить матеріальна допомога, яка розподіляється та пересилається безпосередньо на місця захисникам України, ВПО, усім, хто її потребує.

Не залишається поза увагою міської влади і потреба у посиленні медичного обслуговування тимчасових переселенців.

16 червня 2022 року у Шаргородській територіальній громаді, зокрема у селі Гибалівка,  працювали представники міжнародної медичної гуманітарної організації «Лікарі без кордонів», які надають медичні послуги на території України,  постачають лікарські засоби та медичні вироби.

Кваліфіковані спеціалісти міжнародної організації здійснили прийом громадян з числа місцевих жителів та внутрішньо переміщених осіб. Ними була надана, як медична, як і психологічна допомога людям, які її потребували. Медична допомога лікарями надавалась безкоштовно та, в разі необхідності, пацієнтам видавались призначені медичні препарати.

Необхідно зазначити, що гуманітарна організація «Лікарі без кордонів» планує працювати у громаді й надалі. Про наступний прийом буде повідомлено додатково.

Такі гуманітарні місії надзвичайно важливі, адже це дає можливість більшій кількості людей звернутись по медичну допомогу, а також безкоштовно отримати медичні засоби.

Фото без опису

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора